De Kekerdomse Carnavalsvereniging heeft zaterdagavond, waarschijnlijk als eerste in de regio, een nieuwe prins gekregen. Mario Frieling kan zich voor het seizoen 2009/2010 de Prins van de Polderschuupers noemen. Hij volgt hiermee Prins Syl de Jonge op, die het afgelopen seizoen de scepter over de Polderschuupers zwaaide. Foto Marcel Vink |
Bron- De Gelderlander.
KEKERDOM – Mario Frieling is de nieuwe prins van carnavalsvereniging De Polderschuupers in Kekerdom. Zij waren er dit jaar vroeg bij met de aftrap voor het carnavalsseizoen. Bijna twee weken voor de officiële datum van 11 november namen De Polderschuupers tijdens hun zittingsavond afscheid van oud-prins Sil de Jong.
De nieuwe prins Mario en zijn pages Lianne Tap en Manon Hurkmans konden zich tijdens de drukbezochte pronkzitting in zaal UNA in Kekerdom aan de carnavalsgemeenschap voorstellen. Tijdens de zitting is ook de Vrijwilliger van het Jaar en het Lid van verdienste bekendgemaakt. De Grootste Vrijwilliger is Henk Kummeling omdat hij ‘altijd voor de Schuupers het hele jaar door klaar staat’. Lid van Verdienste mag zich dit jaar noemen de hoffotograaf van De Polderschuupers: Marcel Vink. Volgens zijn beoordeling is hij overal bij met zijn camera, zoals het hoort voor een hoffotograaf. Gistermiddag vond de receptie van de nieuwe prins plaats. Veel carnavalsvierders maakten van de gelegenheid gebruik om Marjo Frieling te feliciteren.