31 augustus 2008

Leuth Actief en Burendag

Leuth Actief nodigt alle inwoners van Leuth uit om haar eerste lustrum te vieren: Op zaterdag  20 september bestaan we al weer ruim 5 jaar! Op deze dag is het ook de Nationale Burendag en dat vonden we zeer toepasselijk voor ons dorpsplatform. De festiviteiten vinden plaats in en bij de Vriendenkring van 16.00 uur tot 18.00 uur. (Dus niet op het Kerkplein zoals eerder bericht.) Er zijn voor alle bewoners diverse activiteiten. Wij willen U uitnodigen om samen met ons gedachten uit te wisselen over het bevorderen van de leefbaarheid van ons dorp: wat Uw wensen zijn en of U nog ideeën heeft waar wij aandacht aan kunnen besteden. Dit alles in een ontspannen sfeer met ruimte voor spel en vermaak. Het programma wordt bekend gemaakt in de week van 15 september op WFM en in de Rozet van 19 september en natuurlijk op onze website http://www.leuth-actief.nl/ Namens de leden van Leuth Actief Joke Ridderhof, voorzitter