16 november 2022

Laurentiusschool in Kekerdom officieel Daltonschool.

Het team van de Laurentiusschool om Kekerdom.

Vandaag, woensdag 16 november, heeft de visitatiecommissie van de Nederlandse Dalton Vereniging (NDV) een bezoek gebracht aan onze school. Zij kwamen kijken of ons onderwijs voldoet aan de 5 kernwaarden die een Daltonschool moet bezitten en of wij ook werken aan de hand van deze kernwaarden. Na verschillende gesprekken met de leerlingen, teamleden, directie en bestuur zagen zij dat wij voldoen aan de eisen die de NDV stelt aan haar scholen. Dit betekent dat wij ons vanaf vandaag officieel een Daltonschool mogen noemen!! Hier zijn wij natuurlijk heel erg trots op! Wilt u een keer komen kijken hoe leerlingen werken op onze school? Plan dan een afspraak voor een rondleiding! Dit kan via onderstaande contactgegevens. Natuurlijk bent u ook van harte welkom wanneer u geen (school)gaande kinderen heeft. Team Laurentiusschool, 0481-431643, directie@laurentiusschool.com