20 januari 2022

Wie zijn onze wijkagenten.

Regelmatig krijg ik vragen over wie onze wijkagenten zijn in zowel de oude gemeenten Ubbergen en Millingen aan de Rijn en omgeving. Nog niet zo lang geleden waren dat twee wijkagenten en die waren verantwoordelijk voor zowel Millingen, de Ooijpolder en Beek en Ubbergen, dus de oude grenzen van beide gemeentes. Deze twee, Peter Koolhout en Coen de Vos, waren verantwoordelijk voor het hele gebied. Intussen is Coen de Vos alweer vertrokken en daarvoor is een andere wijkagent aangesteld, Rens Wigarda. (geen foto beschikbaar) Zij hebben nu als werkgebied Ooij, Leuth, Erlecom, Persingen, Kekerdom en Millingen aan de Rijn. Dus niet meer voor Beek-Ubbergen. Dat is nu het werkterrein van Monique Boy-Postema. Haar werkterrein is Berg en Dal & Heilig Landstichting, Beek en Ubbergen. En om het nog gemakkelijker te maken is Kerwin van Krieken de wijkagent op het gebied van Zorg en Veiligheid binnen de gemeente Berg en Dal. De wijkagenten vallen allemaal in dit gebied onder het Basisteam Tweestromenland, Mr. van Coothlaan 1 te Wijchen. Ze zijn te bereiken onder het algemene politienummer 0900-8844. Je wordt dan doorverbonden met de betreffende wijkagent of de wijkagent belt terug. De andere wijkagent in de gemeente Berg en Dal is Patrick van der Wal, voor Groesbeek, Breedeweg en de Horst. Zie hier voor de lijst met wijkagenten Berg en Dal en omgeving.